Serwis fiberoskopów

Gabinety otolaryngoliczne pracując na specjalistycznym sprzęcie, są w stanie diagnozować choroby górnych dróg oddechowych. Budowa fiberoskopu pozwala przeprowadzać badania nawet u pacjentów z wadami anatomicznymi nosogardła lub tych z odruchem wymiotnym, dlatego jest to tak potrzebny aparat w gabinetach lekarskich.

 

Serwis fiberoskopów

Firma POLYMED zajmuje sterylizacją i serwisowaniem urządzeń endoskopowych. Do naszych zadań należy wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja urządzeń oraz kompleksowe usługi w zakresie diagnozy usterek i ich pogwarancyjnej naprawy.

 

Nasza praca polega na serwisowaniu i sterylizacji zarówno endoskopów prostych, fiberoskopów, jak i wszelkich urządzeń peryferyjnych. Pozwala to zachować nie tylko długą żywotność sprzętu, ale też jest to gwarancją bezpieczeństwa pacjentów naszych klientów. Sterylizacja fiberoskopów pozwala na usunięcie wszelkich bakterii i wirusów po poprzednich użytkownikach aparatury, co jest kluczowym wymogiem higienicznym.

 

Fiberoskop a endoskop

Obydwa urządzenia medyczne znajdują swoje wykorzystanie w gabinetach otolaryngologów, jednak nieznacznie różnią się swoją budową i funkcjonalnością. Pierwszy aparat ma jednak mniejszą średnicę, a także jest bardziej elastyczny. I chociaż te różnice w budowie nie mają wpływu ani na proces sterylizacji, ani na możliwości serwisowania, różnica ta może być odczuwalna dla pacjenta.

 

Wykwalifikowany zespół

Pracownicy firmy POLYMED to inżynierowie o długim stażu pracy, którzy poznali budowę endoskopów od podszewki. Stąd też gwarancja niezawodności i rozsądnych kosztów, które cechują współpracę z nami w formie stałej opieki technicznej.

 

Usługi naszej firmy pozwalają na szybką reakcję w razie awarii sprzętu medycznego, które niestety mogą zdarzać się często, zwłaszcza przy intensywnej eksploatacji. Zarówno sterylizacja głowic endoskopowych jak i serwisowanie aparatury wymaga doskonałej znajomości jej budowy, jak i doświadczenia w przeprowadzaniu wszelkich prac konserwacyjnych, które realizujemy terminowo i rzetelnie.

0
Feed

Zostaw komentarz