Blog

 • 26/08/2022 0 Komentarze
  Na czym polega zabieg termolizy?

  Wykorzystanie prądu zmiennego w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej jest popularnym sposobem na radzenie sobie m.in. z niechcianym owłosieniem, martwym naskórkiem czy zmarszczkami. Wśród palety dostępnych u specjalistów zabiegów znajdziecie także termolizę, która przy zastosowaniu napięcia zmiennego umożliwia depilację, zamykanie naczynek oraz usuwanie niektórych nowotworów: nerwowłókniaków i włókniaków miękkich.

   

  Dowiedz się więcej
 • 26/08/2022 0 Komentarze
  Serwis fiberoskopów

  Gabinety otolaryngoliczne pracując na specjalistycznym sprzęcie, są w stanie diagnozować choroby górnych dróg oddechowych. Budowa fiberoskopu pozwala przeprowadzać badania nawet u pacjentów z wadami anatomicznymi nosogardła lub tych z odruchem wymiotnym, dlatego jest to tak potrzebny aparat w gabinetach lekarskich.

   

  Dowiedz się więcej
 • 09/05/2022 0 Komentarze
  Diatermia krótkofalowa – wskazania, przeciwwskazania i metodyka zabiegu

  Dzisiaj przedstawimy dość krótko - i w jak najbardziej przystępny dla internetowego użytkownika sposób - na czym polega diatermia krótkofalowa. Jest to zabieg, który można wykonywać z zastosowaniem sprzętu medycznego (elektromedycznego) dostępnego w naszej ofercie. Dlatego też chcielibyśmy, aby nasi potencjalni oraz obecni klienci mieli szansę zapoznać się z rzetelnie przedstawioną metodyką zabiegu, a także z jego wskazaniami i przeciwwskazaniami.

   

  Dowiedz się więcej